Uz sākumu | Kredītvēsture | Atmaksa
 

Ieteikumi ātrākai kredītu atmaksai

Ikvienam studentam ir viens liels galvenais mērķis, un tas parasti saistās tikai un vienīgi ar augstskolas pabeigšanu, tomēr ko darīt, ja viņi šajā augstskolā iestājušies tikai un vienīgi pateicoties kredītam? Runa šajā gadījumā visticamāk saistīsies ar studiju kredītu, jo studēt gribētāji nevienu citu kredīta veidu nemaz tik viegli nedabūs. Tomēr, jāatceras, ka studentiem galvenās ir mācības, turpretī  vēl jāatmaksā ir paņemtais kredīts. Ko un kā labāk darīt?


Sāksim ar to, ka šāda veida kredīti tiek paņemti parasti uz ilgāku laika termiņu. Tas nozīmē, to, ka kredīta ikmēneša maksājumi nebūt nebūs tik lieli, kā varētu šķist. Lai vai kā – Ir būtiski rēķināties ar to,  ka Jums drīzumā vajadzētu atrast sev jaunu darba vieta. Visticamāk šajā darba vietā Jūs strādāsiet uz pusslodzi, jo pilnu slodzi Jūs vienkārši nevarēsiet apvienot ar studijām.  Vislabāk par darbu sākt domāt jau tad, kad vēl neesat iestājušies augstskolā, tādējādi Jums būs pietiekami daudz laika, lai varētu atrast piemērotu darbu, ko varēsiet apvienot ar savām studijām.


Kredīta atmaksa


Ja esat pietiekami gudrs, Jūs varat nopelnīt pietiekami lielu naudiņu priekš kredīta atmaksas palīdzot citiem ar mājas darbiem un uzdotajiem uzdevumiem, kas bieži vien no lektoru un profesoru puses ir diezgan sarežģīti. Ja Jums padodas konkrētā tēma un tiešām to pārzināt, sāciet piedāvāt visiem saviem studiju biedriem, vai viņiem nav nepieciešama palīdzība saistībā ar mājas darbiem. Pavisam noteikti atradīsies vairāki cilvēki, kas būs vai nu pārāk slinki, vai arī tiešām tādi, kas nesaprot. Par konkrētu uzdevumu veikšanu, Jūs varat paprasīt piemēram 2 -3 Eiro. Varbūt tas nav nekas daudz. Bet ja šādu palīdzību vajag vairākiem cilvēkiem un pie tam visa mēneša griezumā, tad Jūs pavisam noteikti varat sev nopelnīt kādus 100 Eiro, tikai palīdzot citiem.


Ietaupīšana uz rēķiniem


Trešā un pavisam noteikti svarīgā tēma – ietaupīšana uz ēdiena rēķina. Ikviens no mums zina, ka studentiem patīk ļoti labi paēst. Tomēr, ir jāatceras, ka Jums galvenais ir nomaksāt sevis paņemto kredītu. Tātad, ļoti rūpīgi uz papīra jāsaraksta preces un lietas, ko mēneša griezumā pirksiet. Katrai precei pretī jānorāda tās aptuvenā cena, šādā veidā Jūs būsiet izplānojuši ideālu veidu, kā redzēt savus izdevumus, kas attiecas uz ēdienu. Tālāk to, pašu var attiecināt gan uz drēbēm, gan visiem kosmētikas un skaistuma kopšanas līdzekļiem.


Ja iepriekš uz pārtiku mēnesī tērējāt 100 Eiro, tad tagad sastādiet sarakstu, lai tērētu 80 Eiro, atšķirība būs maza, bet ar šāda veida sarakstu, Jūs vienmēr zināsiet cik Jums uz rokas paliks nauda. To pašu vajag izdarīt arī ar apģērba un kosmētikas precēm.


Pilnīga kredīta atmaksa


Visbeidzot esam nonākuši pie vissvarīgākās tēmas – pilnīga kredīta atmaksa! Studējot, bieži vien atrodas, kāds brīvs brīdis, ko var izmantot dažādu haltūru izpildei, vai tā būtu neliela prezentācija, ko jāuztaisa kādam no studiju biedriem, vai tas būtu darbs, kur kādam jāpalīdz ar fizisku smagumu cilāšanu – Jūs no katras haltūras saņemsiet nelielu naudas daudzumu. Šādā veidā Jūs katra mēneša laikā pavisam mierīgi varat nopelnīt līdz pat 200 Eiro, pat ja ne vairāk, tas protams ir atkarīgs no tā, vai esat ieinteresēts nopelnīt, bet kā gan savādāk atmaksāsiet kredītu? Atcerieties, ka vienmēr ir kāda iespēja, tāpēc izmantojiet to savā labā un Jūs redzēsiet, ka paņemto kredītu varēsiet atmaksāt bez raizēm.© 2016 Specto